Kerem Sevinç

Networker & Xtreme Sports Lover

en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Hakkımda
963
 
 

b e n   k i m   m i y i m  ?

Sizlere kısaca kendimden bahsetmem gerekirse bütün herşey şöyle gelişti; 

9 Haziran 1994 yilinda kocaeli gölcük'te dogdum.İlkokul ve liseyi gölcük'te bitirdim.Öğrenim hayatım'da pek başarılı olduğum söylenemez çok da umrumda değil zaten.Şuanda Kocaeli Üniversite'sinde pazarlama bölümü okuyorum daha doğrusu okumaya çalışıyorum :))

"Neden okumaya çalışıyorsun adam gibi oku işte" diyebilirsiniz fakat en başından beri istemediğim bir eğitim serüvenim var benim.. Ben küçüklüğümden bu yaşıma kadar  bol bol gülen ve çevremdekileri güldüren bir insanım ilk okulda ve sonrasında hep Tiyatrocu,Oyuncu,Komedyen olmak istedim ama ailem destek olmadığı için ve zamanında yönlendirmedikleri  için istediğimi yapamadım..

Liseye başladığımda kendimi fitness'a adadım sonrasında  antranör olmak istedim fakat bunda'da aile desteği alamadım daha doğrusu Baba desteği alamadım.. Sadede gelecek olursak onların istediği'de olmadı benim istediğim'de olmadı  fakat bu asla olmayacak anlamına gelmiyor henüz 20 yaşımdayım ve allah ömür verirse önümde kocaman bir hayat var belki istediğim bir kaç şeyi yine  yapamayacağım ama hedeflediğim bir çok şeyi elde edeceğim... 

Her insanın birden çok hayali veya hedefi olur, mesela benim hayallerimin ve hedeflerimin arasında yıllardır motosiklet var ama malesef tehlikeli olduğu için ailem motosiklet almama ve kullanmama izin vermiyo, yani izin vermiyo demiyelim'de istemiyorlar diyelim :) E'haklılarda yani evin tek çocuğu benim, durum böyle olunca onları bu konuda gercekten üzmek ve kırmak istemiyorum.. Ama şuda bir gerçek'ki hayat benim hayatım er yada geç bir gün eğitimlerimi ve ekipmanlarımı tamamladık'dan sonra benim'de en güzelinden en iyisinden bir motosikletim olacak buna fazlasıyla inanıyorum.. Yalnız komik bir durum var oda; babamın bir motosikleti olması. :)

Sanırım şuanlık kendimi bu kadar tanıtmam yeterli ilerleyen zamanlarda daha geniş ve daha güzel bir yazıyla bu işide halledicem :)